sobota, 22 października 2016

Purpurowe Gniazdo w Kętrzynie_2016

W piątek, 21 października, na zaproszenie pana Witolda Gagackiego, dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie, pojechałam do Kętrzyna na spotkanie z Czytelnikami "Purpurowego Gniazda". Spotkanie prowadziła pani Bożena Musielak.
W drodze oczywiście były przygody :)
Informację miałam taką, że biblioteka mieści się w zamku przy ul. Zamkowej. Nie ma więc problemu - zamek na pewno będzie widać już z daleka. Wjeżdżam do miasta i od razu w oczy rzuca mi się ów zamek – ogromny, z czerwonej cegły. Jadę więc dalej już bez nawigacji. Po co nawigacja, skoro oczy widzą. Podjeżdżam pod zamek, nazwa ulicy się zgadza. Wysiadam i kieruję się w stronę wielkich drzwi. Wtedy okazuje się, że to drzwi do... Bazyliki św. Jerzego. HahahaH :)
Kilka obrotów autem i szczęśliwie podjeżdżam pod budynek biblioteki. Wszystko dobrze się skończyło. Spotkanie się odbyło. Uczniowie i organizatorzy świetnie przygotowani. Dzieci i młodzież z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kętrzynie przedstawiły widowisko muzyczne - dziękuję za ten piękny spektakl.
I kilka zdjęć ze spotkania

na powitanie, młodzi aktorzy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kętrzynie przygotowali piękny spektakl - dziękuję :)

opowiadam, czytam, śpiewam...

stolik autorki :)

z Czytelnikami Purpurowego Gniazda w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kętrzynie

rozmowy, śmiechy, czyli Purpurowe Gniazdo trafia do dzieci :)

zabrakło książek... co robić, co robić hahahaH :)